22/6 Tarot Reading | 18/7 Magische Opstellingsavond | Human Design consulten
Ga naar verlanglijst Verlanglijst

Winkelwagen

Je winkelwagen is momenteel leeg

De Verrijking voor kleintjes: Oliën en Juweeltjes voor jonge neuzen

De Verrijking voor kleintjes: Oliën en Juweeltjes voor jonge neuzen

Ontdek samen met ons bij De Verrijking de betoverende wereld van etherische oliën voor kleintjes, gevuld met heerlijke aroma's en een vleugje humor. Leer de gouden regels voor veilig gebruik, zoals het verdunnen van oliën en het testen met je neus. Ontdek favoriete oliën zoals sandelhout, bergamot, mandarijn en lavendel, perfect voor een vleugje zoetheid, vreugde en ontspanning. Ons team staat klaar om je te begeleiden bij elke stap van dit geurige avontuur. Kom langs bij De Verrijking en verrijk de wereld van je kleintjes met geurige schatten met topkwaliteit merken.

Welkom bij De Verrijking, waar we niet alleen schatten in stenen hebben, maar ook essentiële oliën, oliën en blends, sprays hebben voor jouw jonge gezin! Jouw kinderen verdienen alleen het allerbeste, en daarom hebben we een prachtige collectie aroma's en oliën uitgezocht geschikt voor kinderen vanaf 6 maanden.

Om je niet in een keer te overladen met alle oliën die voor handen zijn. Begin ik vandaag met de enkelvoudige oliën die ieder gezin in huis wil hebben.

 

In ons streven om het welzijn van jouw kinderen te verrijken, nemen we je graag mee op geurige avonturen voor kleine neuzen. Net zoals elke edelsteen, zijn etherische oliën doordrenkt met unieke kwaliteiten. Eigenschappen die onze zintuigen kunnen betoveren en maar bovenal bijdragen aan de algehele gezondheid en gemoedstoestand van je kinderen maar ook papa en mama. En laten we eerlijk zijn, wie kan er nu weerstaan aan de verleidelijke charme van een huis dat doordrenkt is met positieve energie en heerlijke geuren?

 

Maar voordat we ons volledig onderdompelen in deze betoverende wereld, laten we enkele gouden regels vaststellen voor het gebruik van etherische oliën bij kinderen. Maak je geen zorgen, we beloven dat het niet zo zwaar zal zijn als een blok steen - we willen alleen het beste voor jouw kleintje(s)!

 

1. Versheid is Koning(in)

Net zoals de nieuwste edelstenen in onze winkel, moeten de oliën vers zijn. We raden aan om oliën te gebruiken die maximaal één jaar oud zijn, net zo fris als de nieuwste modetrends!

 

2. Sterk Verdunnen, Net als een Goede Grap

Veiligheid staat voorop! Verdun de etherische olie altijd sterk, met niet meer dan 1,5% in een basisolie. Net als een goede grap, is een sterke olie het best in kleine doses!

 

3. Ouderwets Testen met Je Neus

Als je de geur nog steeds kunt waarnemen, is het geschikt voor jouw kinderen. Kinderen hebben tenslotte een beter ontwikkelde neus voor geuren dan volwassenen. Maar maak je geen zorgen, we bedoelen niet dat je je neus kwijtraakt als je te veel ruikt!

 

4. Kinderen als Kleine Keurmeesters

Laat je kleintjes hun neus volgen en verschillende oliën proberen. Het is als een smaaktest, maar dan voor de neus. Laat ze hun eigen favorieten ontdekken!

 

En onthoud: hoewel we dol zijn op nieuwsgierige kleintjes, horen de flesjes etherische oliën niet in kinderhanden, net zoals we geen kostbare edelstenen in handen van kleintjes willen zonder toezicht!

 

En nu, laten we de schijnwerpers richten op de enkelvoudige oliën die bekend staan als favoriete oliën voor vele kleine neuzen:

  1. Sandelhout, voor een vleugje zoetheid en warmte.
  2. Bergamot, als een zonnige dag in een flesje, vol vreugde en vitaliteit.
  3. Mandarijn, omdat citrus altijd een glimlach op het gezicht tovert, een sprankje vrolijkheid in elke druppel.
  4. Lavendel, de tijdloze klassieker voor rust en ontspanning, perfect voor het kalmeren van drukke gedachten en het bevorderen van een goede nachtrust.

 

Maar onthoud, tenzij je een etherische-olie-goeroe bent, vermijd het gebruik van deze oliën bij baby's jonger dan 6 maanden.

 

Dus, beste ouders, we nodigen je van harte uit om langs te komen bij De Verrijking, waar we niet alleen een uitgebreide en prachtige collecite edelstenen hebben, maar ook geurende schatten voor jou en je gezin. Laten we samen een geurig avontuur beginnen! Ons team staat klaar om je te begeleiden bij elke stap op deze geurige reis, en we kijken ernaar uit om jou en je kleintjes te verwelkomen in onze betoverende wereld van geuren en edelstenen. Tot snel!

Reacties

Wees de eerste om te reageren...

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »